به نقل از ایبنا..

 

http://www.ibna.ir/vdchzinzz23nvmd.tft2.html

 

رونمایی از تازه‌های نشر«آهنگ قلم» خراسان رضوی

5 اردیبهشت 1390 ساعت 14:13

مراسم رونمایی از تازه‌های نشر موسسه فرهنگی هنری و انتشارات «آهنگ قلم» خراسان رضوی با حضور مولفان و پدیدآورندگان این آثار برگزار می‌شود.\
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، در این مراسم 15 عنوان کتاب چاپ نخست انتشارات «آهنگ قلم» خراسان رضوی که اواخر سال 1389 و اوایل سال 1390 روانه بازار نشر شدند، توسط مولفانشان معرفی خواهند شد.

«با تو بهار می‌شود» اثر علی توسلی، «تنوع مدیریت» اثر ندا میرافسری، «مدیران بخوانند، کارمندان نخوانند» اثر فرشاد مؤتمنی، «جادوی سخن» اثر دکتر محمدرضا براتی، «ترجمه و تفسیر مقتبس‌الانوار من الائمه‌الاطهار» اثر قربانعلی محمدی‌مقدم و «بنیان‌های نظری هندسه و تزیینات در مسجد گوهرشاد» اثر عامر امینی‌کیاسری عناوین برخی از این پانزده عنوان کتاب‌اند که در این مراسم از آنها رونمایی خواهد شد.

در پایان این مراسم، جلسه پرسش و پاسخ میان مولفان و مخاطبان کتاب‌ها برگزار می‌شود. در این جلسه، مخاطبان می‌توانند هر سوالی که از محتوای کتاب مربوطه دارند، از مولفانشان بپرسند و پاسخ آن را  از مولف دریافت کنند. 

موسسه فرهنگی هنری و انتشارات «آهنگ قلم» خراسان رضوی به عنوان نخستین متولی برگزار کننده مراسم رونمایی کتاب در سطح استان خراسان، برای دهمین بار است که اقدام به برگزاری مراسم رونمایی و معرفی کتاب‌های چاپ نخست می‌کند.

این مراسم پنج‌شنبه (8 اردیبهشت‌) ساعت 17:30 تا 20:30 در محل انتشارات «آهنگ قلم» خراسان رضوی واقع در مشهد، خیابان بهار، جنب استانداری، پلاک 14با هدف معرفی کتاب‌های چاپ نخست انتشارات «آهنگ قلم» خراسان رضوی برگزار می‌شود.
کد مطلب : 102511
/ 1 نظر / 17 بازدید
باران

چه کوتاه ، چه خبری و چه ساکت شده اید در این 8 روز اخیر ...