سكوت مقدس

خموش باش و شكايت ز ظلم دور مكن

...

می میرد در من سراب.

در جام جام این شراب.

هر دو تلخ اند.

مرگ سراب و

جرعه های شراب.

 

 

اما زندگی تلخ تر است.....

+ فرشاد موتمنی ; ٧:۳٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٢/۳۱
    پيام هاي ديگران ()   

دوست عزیز

دوست عزیز عقب مانده ذهنی

سلام

من رو ببخش اما امروز یه لحظه به فکرت افتادم. من رو ببخش اما یک قضاوت کردم. من رو ببخش ولی خودم رو جای تو گذاشتم. آره. خود خود تو. تویی که نمی دونم توی یک آسایشگاه هستی یا توی خونه ازت مراقبت می کنند. که اگه دومیش واست صادقه درود بر پدر و مادر و  خواهر و برادرهات و الا ... بگذریم.

داشتم می گفتم خودم رو جات گذاشتم و دیدم دنیا از دید تو هم قشنگه. بگذار رک تر بگم قشنگ تره.

چیه این دور خود چرخیدن های بی ثمر ما مدعیان. می نویسیم. می خونیم. فیلم  می بینیم. تاتر می بینیم. می ریم کوه. شنا. اسکی. پیاده روی توی پارک. کار می کنیم. کاغذ سیاه می کنیم. چک می کشیم. از عابر بانک پول می گیریم. فیل هوا می کنیم. خالی می بندیم واسه هم. خط و نشون می کشیم روزی ١٠٠٠ تا. سوار مترو می شیم. دست مون رو از پنجره تاکسی می گذاریم بیرون که یعنی داریم با باد حال می کنیم. داد می زنیم. بوق می زنیم. سیگارمی کشیم. تار می زنیم . یواشکی آب شنگولی پیدا می کنیم.  پیپ می کشیم با ریش پرفسوری و ساسپندر و کلاه شکار (فکر کن چه تصویر ابلهانه ای ). غوغا می کنیم. فحش می دیم.......................

بعد اونوقت شب میوم تو رختخواب و می خوابیم. تنها کاری که توش با تو مشترکیم. یعنی شب آخرش هر دومون به یک جا می رسیم. خوب چه کاریه ؟؟

تازه تو راحت تری. نه کسی واست نقشه می کشه. نه کسی واست دسیسه می چینه. نه کسی می خواد کلات رو برداره . نه کسی بهت فحش می ده. نه کسی.....

از هم مهمتر اینکه

نه کسی عاشقت میشه. که اگه این اتفاق واست افتاد حواست باشه که فرقی با ما نداری. می فهمی چی می گم؟ یعنی اگه یک روز فهمیدی کسی عاشقت شده اون روز دیگه مخاطب این نامه نیستی. اون روز تو هم یکی مثل مایی و ...

 

منو ببخش دوست عزیز  عقب مانده ذهنی ام. منو ببخش. اما امروز خودم رو جای تو گذاشتم و ....  

+ فرشاد موتمنی ; ۸:۳۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٢/۱٩
    پيام هاي ديگران ()   

پایان

پایان ترجمه نفس گیر و در عین حال لذت بخش و ارضا کننده

مجموعه اشعار عرفانی .

+ فرشاد موتمنی ; ٦:٤۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٢/۱٧
    پيام هاي ديگران ()   

به نقل از ایبنا..

 

http://www.ibna.ir/vdchzinzz23nvmd.tft2.html

 

رونمایی از تازه‌های نشر«آهنگ قلم» خراسان رضوی

5 اردیبهشت 1390 ساعت 14:13
مراسم رونمایی از تازه‌های نشر موسسه فرهنگی هنری و انتشارات «آهنگ قلم» خراسان رضوی با حضور مولفان و پدیدآورندگان این آثار برگزار می‌شود.\
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، در این مراسم 15 عنوان کتاب چاپ نخست انتشارات «آهنگ قلم» خراسان رضوی که اواخر سال 1389 و اوایل سال 1390 روانه بازار نشر شدند، توسط مولفانشان معرفی خواهند شد.

«با تو بهار می‌شود» اثر علی توسلی، «تنوع مدیریت» اثر ندا میرافسری، «مدیران بخوانند، کارمندان نخوانند» اثر فرشاد مؤتمنی، «جادوی سخن» اثر دکتر محمدرضا براتی، «ترجمه و تفسیر مقتبس‌الانوار من الائمه‌الاطهار» اثر قربانعلی محمدی‌مقدم و «بنیان‌های نظری هندسه و تزیینات در مسجد گوهرشاد» اثر عامر امینی‌کیاسری عناوین برخی از این پانزده عنوان کتاب‌اند که در این مراسم از آنها رونمایی خواهد شد.

در پایان این مراسم، جلسه پرسش و پاسخ میان مولفان و مخاطبان کتاب‌ها برگزار می‌شود. در این جلسه، مخاطبان می‌توانند هر سوالی که از محتوای کتاب مربوطه دارند، از مولفانشان بپرسند و پاسخ آن را  از مولف دریافت کنند. 

موسسه فرهنگی هنری و انتشارات «آهنگ قلم» خراسان رضوی به عنوان نخستین متولی برگزار کننده مراسم رونمایی کتاب در سطح استان خراسان، برای دهمین بار است که اقدام به برگزاری مراسم رونمایی و معرفی کتاب‌های چاپ نخست می‌کند.

این مراسم پنج‌شنبه (8 اردیبهشت‌) ساعت 17:30 تا 20:30 در محل انتشارات «آهنگ قلم» خراسان رضوی واقع در مشهد، خیابان بهار، جنب استانداری، پلاک 14با هدف معرفی کتاب‌های چاپ نخست انتشارات «آهنگ قلم» خراسان رضوی برگزار می‌شود.
کد مطلب : 102511
+ فرشاد موتمنی ; ٧:۱٧ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٢/٧
    پيام هاي ديگران ()   

بارالها

بار الها !

 

توان آنم ده

که کاری به کسی نداشته باشم .

+ فرشاد موتمنی ; ٧:٢٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٢/٦
    پيام هاي ديگران ()